Hledáte nejlepší nabídku letenky?

izrael covid 19

Potvrzeno. Více než 90% nových případů Covid-19 v Izraeli...
Více než 90% nových případů koronaviru pochází z řad plně očkovaných Izraelců.
V Izraeli vyvíjejí několik léků na covid-19 včetně slibné...
Izrael je sice na čele s očkováním proti koronaviru, ale paralelně také vyvíjí hned několik léků na covid, uvedl deník Jerusalem Post. Důvodem je nejen riziko, které představují mutace koronaviru, ale také fakt, že než budou očkovaní...
Izrael vyhrává! První den bez úmrtí na Covid-19. Čelí ale nové...
V pátek zemřeli pouze čtyři lidé. Ve všech nemocnicích v zemi se zavírají specializovaná oddělení Covid-19, úřady ruší omezení, včetně nařízení nosit roušky na veřejných místech. Fotografie z Izraele ukazují radostné lidi bez roušek...
Covid-19: Jaká je situace ve světě? |
Koronavirus ve světě, pandemie covid-19 ovlivňuje zahraniční obchod českých firem. Aktuální informace o opatřeních na podporu ekonomiky států.
All the information you need to know before traveling to Israel...
Dear Friends Out of an abundance of caution over the new Omicron variant of the Covid-19 virus, as of November 28th, 2021, Israel has closed its borders to all tourists until December 13th, 2021.
Izrael covid-19 | Epeníze
Jde totiž o stát, který stejně jako my patří k těm nejvíce zasaženým státům takzvané druhé vlny epidemie koronaviru a s ním spojeného nového onemocnění covid-19.
Izrael a Covid 19 - Blog
Lépe být mrtvý, než rudý. AM Yisrael CHAI Arallu Akbar Sionista - Islamofob - Antikomunista Bohabojný židovský Antikrist Jsem přítelem Izraele a jeho politiky.
Izrael zavádí leteckou uzávěru. Covid se v zemi šíří i přes...
Izrael zruší od pondělních 23:00 SEČ do 31. ledna veškerou osobní leteckou dopravu na svých letištích ve snaze zpomalit šíření nového koronaviru. Zákaz se nebude týkat zahraničních nákladních, hasičských či zdravotnických letadel.
Izrael covid-19 |
Izrael covid-19 - přečtěte si o tomto tématu více na Izrael covid-19: zajímavosti, novinky, doporučení a zkušenosti.
Izrael - Covid-19: Aktuální podmínky vstupu do země | Zájezdy...
Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Hromada spokojených klientů

Nejkomplexnější online nabídka letů

Garance nejnižší ceny

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky