Hledáte nejlepší nabídku letenky?

mapa chorvatsko sreser

Apartmány Dubrovník Chorvatsko
Dubrovník Dnešní město s třicetitřemi tisíci obyvateli na jihu Dalmácie bylo založeno v sedmém století. Pod tehdejším názvem Ragusa si v dobách středověku vydobylo dobré postavení a Ragusané byli známí coby zdatní mořeplavci a obchodníci tak dobře, ž
First minute dovolená a zájezdy Sreser Chorvatsko | New ...
Oblíbené first minute zájezdy a dovolená Sreser Chorvatsko. Abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu, používáme soubory cookie.
Chorvatsko - pláže pro psy
Nejznámější pláže pro psy v Chorvatsku Pláže pro psy v Istrii V Medulinu a v Pule - je zvlášť stanovena doba, kdy se mohou naši čtyřnozí miláčkové koupat. Od 1. června do 15 září můžete dovést svého miláčka na pláž od 20 hodin do 8 hodin ráno.
Svatební cesta Chorvatsko | ☀
Na ostrově se nachází i vesnička Sreser, kde se dají též najít klidná zákoutí. Dalším zajímavým místem jsou vesničky na ostrově Brač či Čiovo, kde můžete narazit na opravdové klenoty. Místa, kde jsou jen pizzerie, zmrzliny, potraviny a nic jiného. ..
Apartmány - Chorvatsko - Dalmácie - Davor Krtalič - Dalmatinac
Nezapomeňte – Chorvatsko má křišťálově čisté moře, mediteránské podnebí, písečné, oblázkové i kamenité pláže, a samozřejmě i výbornou gastro nabídku. Mnozí se o tom již přesvědčili a opět se rádi vracejí, aby znovu pocítili horké sluneční paprsky, vá
Chorvatsko - Diskuzní fórum
Chorvatsko - diskuzní fórum Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( / ), kde dále naleznete:
Levné ubytování v apartmánech Sreser, Chorvatsko
Sreser Chorvatsko Dubrovnik - levné ubytování v soukromí a dovolená v Chorvatsku. Pokoje a apartmány Sreser Chorvatsko - dovolená bez prostředníka, kontakt na majitele apartmánu
Ubytování - Sreser
Pěkně zařízený apartmán situovaný v zahradě 350 m od moře (plata) a 400 m od oblázkové pláže. Hosté mají k dispozici gril, Wi-Fi a klimatizaci (v ceně).
Sreser | Chorvatsko : Chorvatsko 2020
Sreser je malá vesnička v centrální části poloostrova Pelješac, kde se svými přibližně 200 stálými obyvateli je jednou z nejmenších osad na celém poloostrově. Toto tradiční rybářské a zemědělské městečko se díky výstavbě nových apartmánů začíná pomal
Vyhledávání podle mapy: Sreser, Chorvatsko |
Sreser (Riviera Pelješac) 10 70 m Objekt 10043 ve městě Sreser, Pelješac - Jižní Dalmácie, má ubytovací jednotky typu Apartmán (2) a od moře je vzdálený 70 m.

Hromada spokojených klientů

Nejkomplexnější online nabídka letů

Garance nejnižší ceny

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky