Hledáte nejlepší nabídku letenky?

portugalsko národního muzea

Národní muzeum – Wikipedie

Pod Národní muzeum spadá také řada dalších expozic v muzeích a památnících především v Praze, ale i v dalších místech Česka.

Portugalsko - Velo muzea - Velo muzea -

Portugalsko - Velo muzea - Velo muzea -

CK Toulky Evropou

Stránka cestovní kanceláře Toulky Evropou

Lisabon – Národní muzeum starého umění (Lisboa - Museu Nacional...

Portugalská díla doplňují práce z Itálie, Nizozemí a Španělska. A mnohé jistě upoutá rovněž sbírka orientálního a afrického umění nebo nádherně vyřezávaná slonovina.

Národní muzeum Soares dos Reis - Porto |

Proč byste měli vidět Národní muzeum Soares dos Reis v Portu? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Národní muzeum Soares dos Reis v Portu.

Národní muzeum starého umění – Wikipedie

Národní muzeum starého umění (portugalsky Museu Nacional de Arte Antiga, [muˈzew nɐsiuˈnaɫ dɨ ˈaɾtɐ̃ˈtiɡɐ], zkratkou MNAA) se nachází v Lisabonu v Alvorově a Pombalově paláci (Palácio de Alvor-Pombal) a zaměřuje se na portugalské a evropské...

Návštěva Museu Nacional do Azulejo Convento da Madre de Deus...

Národní muzeum dlaždic v Lisabonu je jediným muzeem v Portugalsku věnované azuleju, kde se nachází nesmírně působivá sbírka těchto dekorativních dlaždic, s vynikajícími příklady z 15.

Portugalsko – Wikipedie

Portugalsko (portugalsky Portugal), plným názvem Portugalská republika (portugalsky República Portuguesa), je evropský stát nacházející se na jihozápadním cípu světadílu, v západní části Pyrenejského poloostrova.

Krásy Portugalska

Portugalsko není jen Portské víno, Lisabon a Porto, je to také země, která má jeden z nejkrásnějších Národních parků v Evropě Peneda Gerés, kde zatím moc turistů není a tak si budeme moci tento park vychutnat dostatečně.

Národní muzeum - Prague.eu

Skládá se z pěti odborných a do jisté míry samostatných ústavů: Přírodovědeckého muzea, Historického muzea, Českého muzea hudby, Náprstkova muzea asijských, afrických a amerických kultur a Knihovny Národního muzea.

Hromada spokojených klientů

Nejkomplexnější online nabídka letů

Garance nejnižší ceny

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky