Hledáte nejlepší nabídku letenky?

práce kuchař ka turecká kuchyně kebab nabídky práce

Kuchaři - turecká kuchyně – nabídka práce Železný Brod
Petra Tomsová nabízí 3 volná pracovní místa v oboru obchodu a cestovního ruchu na pozici Kuchaři - turecká kuchyně. Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr na d.
Kuchař/ka - nabídka práce |
Nabídka práce v oboru Kuchaři (kromě šéfkuchařů), firma Kebab ZAL s.r.o., obec , okres . Pracovní pozice Kuchař/ka. Mzda od 19700 Kč. Znalost turecké kuchyně výhodou. První kontakt osobně - každý pátek 10.00 - 12.00 hodin.
Pomocný kuchař/ka |
Volné prácovní místo na pozici Pomocný kuchař/ka, zprostředkovatel Úřad práce Ostrava.
Práce kuchař Brno volná místa ‍ Pracomat
48 aktuálních volných míst pro kuchaře v Brně. ️ Hledáte práci Pomůžeme vám ji najít ️ Vyberte si z nabídky práce kuchař Brno ️
Nabídka práce: Pomocný kuchař/ka -
Pracoviště: Arena Kebab, Rudná 3114/114, Ostrava - Zábřeh Předem volat Po-Pá 10-11 hod. na č. 601 339 434 a domluvit si schůzku.
Kuchaři - turecká kuchyně - nabídka práce |
Nabídka práce v oboru Kuchaři (kromě šéfkuchařů), firma Petra Tomsová, obec Železný Brod, okres Jablonec nad Nisou. Pracovní pozice Kuchaři - turecká kuchyně. Mzda od 20000 Kč. Místo výkonu práce: Kebab Antep, Masatykova 357, Železný Brod.
Kuchaři - turecká kuchyně - Železný Brod |
Nabídka práce: Kuchaři - turecká kuchyně - Železný Brod, Mzda: 20 000 Kč - 25 000 Kč, Místo výkonu práce: Kebab Antep, Masatykova 357, Železný Brod. Požadujeme praxi v oboru - turecké speciality.
Přijmeme ihned: Kuchař turecké kuchyně - Červenec 2022 - Jooble
Práce: Kuchař turecké kuchyně Vyhledávejte mezi 161.000+ volných pracovních míst v České republice a v zahraničí. Snadno Zdarma Odběr novinek Konkurenční plat Plný, dočasný a částečný úvazek Nejlepší zaměstnavatelé Práce: Kuchař...
Kuchaři kebab + pomocné práce v kuchyni - Volné pracovní místo...
Náplň práce: přijímání zboží, příprava a výroba studené kuchyně, práce s grilem, ořez masa z tyče a následný prodej. Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v oboru (potravinářství) alespoň půl roku.
Nabídka práce: Kuchař/ka u Zied Baaziz, Újezd u Brna | Easy...
Volné pracovní místo pro pozici kuchař/ka na plný úvazek ve firmě Zied Baaziz v lokalitě Újezd u Brna. Odpovězte na inzerát a získejte novou práci.

Hromada spokojených klientů

Nejkomplexnější online nabídka letů

Garance nejnižší ceny

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky