Hledáte nejlepší nabídku letenky?

sopka cz dovolená město kolumbie

Kolumbie neznámá a Ztracené město (Kolumbie) 2022 | CK Alvarez

Stará koloniální města Cartagena a Villa de Leyva, kávovníkové plantáže a voskové palmy. Výlet k sopce nebo koupání v termálech. Pětidenní treking ke Ztracenému městu.

Kolumbie - Dovolená v Kolumbii s ESO travel

Kolumbie zve k návštěvě nejkrásnějších zákoutí rajského Karibiku (v čele s překrásným letoviskem Cartagena de Indias), mohutných And či tajemné Amazonie. Vyberte si termín zájezdu.

Zájezdy a ubytování Poznávací zájezd Kolumbie | Kolumbie...

Objevte s námi celé její bohatství – tajuplnou Bogotu, solnou katedrála v Zipaquiře, pokladnici kolumbijské barokní architektury město Tunja, půvabné městečko Villa de Leyva, NP Los Nevados s výletem k sopce Nevado del Ruiz, kávovou oblast...

Dovolená a zájezdy Kolumbie |

Zájezdy do destinace Kolumbie za nejlepší ceny. Porovnejte nabídku dovolené od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!

Kolumbie neznámá a Ztracené město -

Kávovníkové plantáže a unikátní voskové palmy Výlet k sopce Nevado del Ruiz (5321 m) a koupání v termálech Pitoreskní vesničky Salento a Guatapé Stará koloniální

Kolumbie - Andy, káva, Karibik -

Odpoledne návrat přes město Manizales. Ubytování a nocleh. 8. DEN Transfer na letiště, odlet z města Pereira do karibské oblasti – města Santa Marta, ve kterém zemřel jihoamerický hrdina a osvoboditel Simon Bolívar.

Kolumbie - dovolená v Kolumbii 2022 s německou CK

Dovolená u moře v Kolumbii v Jižní Americe s německou cestovní kanceláří za lákavé ceny. Vydejte se s námi letadlem do Kolumbie a naplno si užijte takovou dovolenou, jaká má být.

Kolumbie, Ekvádor, Galapágy - poznávací zájezd | CK SEN

Faktem zůstává, že je to opravdu dovolená v ráji. Bílý písek, teplé moře, barevný podmořský svět a all inclusive stravování pro vaši klidnou dovolenou.

Dovolená Kolumbie 2022 - - nabídka zájezdů

Nabídka dovolené do Kolumbie. Nabízíme i zájezdy last minute. U nás vždy víte, se kterou cestovní kanceláří do Kolumbie jedete.

Dovolená Kolumbie 2022 - Marco Polo - Cestovní kancelář

Nalezené zájezdy Kolumbie pro cestovatele. Vyberte si jeden z 1476 termínů a vyražte na skvělou dovolenou.

Hromada spokojených klientů

Nejkomplexnější online nabídka letů

Garance nejnižší ceny

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky