Hledáte nejlepší nabídku letenky?

statni svatky černá hora

Státní svátky 2023 |
Státní svátky (stejně jako ostatní svátky a významné dny) jsou určeny Zákonem č. 245/2000 Sb..
Černá Hora » Blog Archive Státní svátky a dny volna v Černé...
Při každé cestě do cizí země je důležité vědět, kdy se zde slaví jaké svátky. Tyto dny sice můžou být zajímavým kulturním zpestřením v podobě různých veřejných programů, které obvykle o tyto dny probíhají.
Státní svátky Černá Hora - svátky 2021 -
Černá Hora státní svátky a důležité události v roce 2021. Mějte přehled o tom, jaké události a volné dny se slaví v Černá Hora. Kompletní kalendář.
Černá Hora -
Černá Hora 1.1. Oficiální název státu 1.2. Rozloha 1.3. Počet obyvatel, hustota na km?, podíl ekonomicky činného obyvatelstva 1.4. Průměrný roční přírůstek obyvatelstva a jeho demografické složení 1.5.
Černá Hora |
Státní svátek, dlouho se nemůžeme rozhodnout, jak s ním naložit. Po Turecku se nám moc nechce, protože Turků a návalů si užijeme dost i přes týden v Istanbulu.
Černá Hora: tradice a svátky v Černé Hoře | CK Mundo
Černohorci mají i několik zajímavých zvyků týkajících se svatebního dne a příp. dnů předchozích. Dodržuje se zde tradice zásnub, kdy budoucí ženich žádá otce své partnerky o ruku.
‌Besip - Černá Hora - Základní údaje o státu Svátky, pracovní a...
Den pracovního klidu-volna podle římsko-katolického vyznání mají právo slavit podle gregoriánského kalendáře (pohyblivé svátky) také 1.den vánoční a Velikonoce - 3 dny volna - veliký pátek, velikonoční pondělí a úterý.
Černá Hora informace, vízum, měna, poplatky | 1 Cestovní
Destinace Černá hora turistické informace, měna euro, délka jízdy autem, celní a devizové předpisy. Co se vyplatí navštívit v Černé hoře, pláže a destinace.
Černá Hora | CA Snadné cestování - dovolená, letenky, ubytování
Černá Hora Oficiální název státu Rozloha Počet obyvatel Podnebí Přírodní poměry Cestovní ruch Peněžní jednotka a její členění, používání jiných měn Státní svátky, obvyklá pracovní a prodejní doba Náboženské složení Úřední jazyk a ostatní...
Černá Hora
Petrović-Njegoš byl kníže-biskup ( vladika ) Černé Hory a národní básník a filozof. Olejomalba Njegoše jako vladika , c. 1837

Hromada spokojených klientů

Nejkomplexnější online nabídka letů

Garance nejnižší ceny

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Levné letenky po celém světě na jednom portálu.

Vyhledat letenky